.

.

Kokiya 2 Парчиња Автомобил LED Лента на Светлина, Флексибилна Цевка Двојна Боја,Неонски Оркестарот Автомобилската Дење Работи Светлина 12V 10W,Светла Површина светилки drl

Kokiya 2 Парчиња Автомобил LED Лента на Светлина, Флексибилна Цевка Двојна Боја,Неонски Оркестарот Автомобилската

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. - Практична настава : Овие ленти може да го замени маркер за стакло и исто така може да работи како возврат на сигнали во врска со водење на светлината.висок интензитет, за да се обезбедат дополнителни осветлување на вашите автомобили.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите. - Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms. - Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа). - Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување.

Главните карактеристики

- Current 1 (A) :
- Voltage 12 (V) :
- Protection grade IP68 :
- Light source power 10w :
- Service life 60000HRS (hours) :
Size Chart:
Size:
approx. 30cm/11.81inch
Package Includes:
2 PiecesCar LED Strip Light :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Избор на клиент