.

.

Azarxis Велосипед Бар Крајот Приклучоци Алуминиум Велосипед Handlebar Капа за Патот Велосипед Планински Велосипеди BMX MTB Fixie

Azarxis Велосипед Бар Крајот Приклучоци Алуминиум Велосипед Handlebar Капа за Патот Велосипед Планински Велосипеди

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

????♂️ МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитет AL6061 алуминиумска легура + инженеринг пластика, лесен, здрав и издржливи, со висок квалитет. ????♂️ КОЛИЧИНА : 2 пакети, Надворешниот Дијаметар : 26mm, Внатрешен Дијаметар : 16mm.Проширување на прилагодливи заклучување тип одговара за внатре дијаметар повеќе од 22mm и помалку од 24mm handlebar. ????♂️ ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Затегнете ја завртката со 3мм Ален копче за да се прошири и чувајте го на место. ????♂️ МНОГУ ПРАКТИЧНА настава : Лесно да го инсталирате на вашиот велосипеди, да ви помогне да се заштити род и да се справи, да се намали штетата кога wresting. ????♂️ РАЗНОВРСНА : Погоден за Повеќето Велосипед Handlebars, како што се Патот Велосипед, Планински Велосипеди, Виткање велосипед, MTB, BMX, Fixie, итн.Алуминиум легура бар крајот приклучок е прецизно дизајнирани и обработени со лесни и издржливи алуминиум.Тие се компатибилни со планината и патот велосипед handlebars и може да бидат цврсто монтирани на повеќето handlebar.

Главните карактеристики

Избор на клиент