.

.

Топлина Печат Кеси-Смалуваат Пластични POF Топлина Shrinkable Торба Dustproof Пакување Торба Различни Големини Подарок Пакување Топол Воздух Пиштол Топлина Пиштол За да се Н

Топлина Печат Кеси-Смалуваат Пластични POF Топлина Shrinkable Торба Dustproof Пакување Торба Различни Големини

DEN 490.80

Пристапност
Во достапна форма

★Со цел да се направи вашата шопинг процесот повеќе пријатно, ќе добиете вашите омилени производи во рок од 20 дена. ★Pof термопластични пластична кеса : 4 големини : 20x33cm, 25x35cm, 30x40cm, 40x60cm, транспарентни и dustproof, треба да се користи со запечатување машина и топол воздушен пиштол. ★Запечатување машина : моќност 500w, запечатување должина 40cm, со сечење на функцијата. ★Топла воздушна пушка : моќ 2800w, дигитален дисплеј на опашката, stepless knob температура прилагодување, две брзини. ★Pof топлина shrinkable филм има широка примена опсег, погодни за зачувување на нашите книги, подароци, архиви и други предмети.Тоа може да се задржи нашите предмети свежо и уредно.Производ Details How да се користи производот правилно : 1. Стави елементи во смалуваат bag2. Потоа печат со sealer3. Топлина рамномерно со топлина пиштол (забелешка : не се применуваат премногу топлина во иста област).4. Додека објектот е целосно опкружен.прашува : Термопластични торби што треба да се користи во врска со запечатување машина и топлина gunspecification : Термопластични торба : Материјал : POFColor : transparent Purpose : Погоден за разни предмети, како што се подароци, documents, итн.Големина : 20x33cm, 25x35cm, 30x40cm, 40x60cm Sealer : боја : White Sealing должина : 40cm Power : 500w Usage : прирачник operation Heat пиштол : брзината на Ветерот : две gears Temperature се прикаже : опашка покажува temperature Power : 2800w Usage : рачни operation Precaution : производот е мерени рачно, ако постои разлика на 1-3мм, ве молам, прости ми!Производот слики од нашата продавница се реални снимки.Сепак, неизбежно е дека различни монитори може да предизвика суптилни боја разлики.Ние ќе ја испорача стоката до вас со најголемата брзина, ве молиме да бидат сигурни да се купи и да се чека трпеливо!Ако имате било какви прашања во врска со приемот на стоката, можете да не контактирате во секое време, ние сме многу среќни да бидат во можност да ви послужи, и гарантираме за да ви овозможи со задоволително услугата искуство!.

Главните карактеристики

Thermoplastic bag:
Material:
POF
Color:
transparent
Purpose:
Suitable for various items, such as gifts, documents, etc.
Size:
20x33cm, 25x35cm, 30x40cm, 40x60cm
Sealer:
color:
White
Sealing length:
40cm
Power:
500w
Usage:
manual operation
Heat gun:
Wind speed:
two gears
Temperature display:
the tail shows the temperature
Power:
2800w
Usage:
handheld operation
Precaution:
The product is measured manually, if there is a difference of 1-3mm, please forgive me! :
The product pictures of our shop are real shots. However, it is inevitable that different monitors may cause subtle color differences. :
We will deliver the goods to you at the fastest speed, please rest assured to buy and wait patiently! :
If you have any questions about receiving the goods, you can contact us at any time, we are very happy to be able to serve you, and guarantee to provide you with a satisfactory service experience! :
Избор на клиент