.

.

Под маса фиока лесно монтирање мазна слајд креативен простор за пенкала моливи гуми самолепливи кутија скриени под биро (Бела, Големи)

Под маса фиока лесно монтирање мазна слајд креативен простор за пенкала моливи гуми самолепливи кутија скриени

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

✔Креативни под биро фиока за складирање кутија.Ја зачувате простор на масата, реши мензи на вашата маса. ✔Лесно монтирање. 2 начини на монтажа, може да се држи во фиока под биро, или да го поправи тоа со завртки. ✔2 големини и бои на располагање.Големи димензии се : 22*15.5*3.5 cm Small големина е : 22.5*11*3.5 cm Colors : white & сива. ✔Тешки перформанси.Со силна 3 M налепница, на фиока поседува тешки капацитет. ✔Висок квалитет АБС материјал.Креативни под биро фиока за складирање box Save простор на масата, реши мензи на вашата маса.Лесно mounting2 начини на монтажа, може да се држи во фиока под биро, или да го поправи тоа со завртки.2 големини и 2 colors Large големина е : 22*15.5*3.5 cm Small големина е : 22.5*11*3.5 cm Colors : white & сива.Тешки capacity With силна 3 M налепница, на фиока поседува тешки капацитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент