.

.

MroMax 50Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.63 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот H

MroMax 50Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки.43"Капа Висина : 3.63"Глава Дијаметар : 11mm/ 0. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.

Главните карактеристики

Избор на клиент