.

.

VSEER 2-Слот за Не-Поларизирани УЛ Наведени SPT2 18AWG Универзална Замена Кабелот за Напојување (NEMA 1-15P IEC C7),Црна и бела (1FT)

VSEER 2-Слот за Не-Поларизирани УЛ Наведени SPT2 18AWG Универзална Замена Кабелот за Напојување (NEMA 1-15P

DEN 131.76

Пристапност
Во достапна форма

КАРАКТЕРИСТИКИ / МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Висок Квалитет 2 Prong AC Кабелот за Напојување / КОНЕКТОРИ : IEC-60320 (IEC320) C7 Слика 8 да NEMA 1-15 P / UL Флексибилни кабелот за напојување е целосно моделирани вирус олеснување конектори со лесно-зафат функции да се обезбедат долг живот,sert тоа повторно.леснотијата на користење.БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН со стандардна NEMA 1-15 P две-фронт моќ plug и 2 слот C7 Фигура-8 не-поларизирани конектор.УНИВЕРЗАЛНА 2-СЛОТ за КОМПАТИБИЛНОСТ со многу печатачи и електроника како што се Samsung ОН Серија ТВ, Samsung Smart TV, Samsung Криви ТВ и 8000 серија , Apple Аеродром Временска Капсула, Аеродром Изразат Базната Станица, Mac Mini (2014) Apple TV, HP Office Jet Pro 8610, Play Station PS2/3 Тенок/4, Со Површина Про 2/3, Bose бран радио, Директен ТВ, па дури и ретро Бум кутија.Ќе добиете 1 x Адаптер Кабелот. 2-Слот Слика 8 Опрема Кабел VSEER 2-Слот за Фигура-8 AC кабелот за напојување е идеална замена за изгубени или кратко фабрика кабелот.Тоа е универзално компатибилен со мали апарати и електроника дека имате не-поларизирани 2-слот receptacle.Директно поврзување на повеќе кабелот за напојување наместо приложување посебна продолжување на кабелот.Безбеден и Сигурен УЛ Наведени AC Кабелот за Напојување комбинација на УЛ Наведени безбедност со 18 AWG мерач проводници, 10 amp рејтинг, и конектори со лиен вирус олеснување обезбедува безбеден и сигурен продолжување на кабелот.Опрема со Слика 8 Порт - USB-кратен апарат - ТВ со Рамен екран (Одберете TV модели) - Лаптоп AC адаптер Супериорна Изведба - 18 AWG бакар проводници - ПВЦ флексибилни термопластични јакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент