.

.

fitBAG Класична Црна Обичај Прилагодени Ракав за Samsung Галакси Алфа СМ-G850F. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Класична Црна Обичај Прилагодени Ракав за Samsung Галакси Алфа СМ-G850F. Вистински Alcantara Торбичка

DEN 669.60

Пристапност
Во достапна форма

Handsewn за совршено се вклопуваат за Samsung Галакси Алфа СМ-G850 F.Оваа торба само ќе одговара Samsung Галакси Алфа СМ-G850 F без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Оригиналниот Alcantara.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Главните карактеристики

Избор на клиент