.

.

Aqur2020 Копчето Snap Клешти, Облека Snap Клешти Брз Fastener Алатка за Полнење за Т3 T5 Прилепува Дома Професионална Употреба

Aqur2020 Копчето Snap Клешти, Облека Snap Клешти Брз Fastener Алатка за Полнење за Т3 T5 Прилепува Дома Професионална

DEN 378.96

Пристапност
Во достапна форма

Копчето Snap Клешти - Изработени од високо квалитетни Пластични, долготрајна употреба.Snap Клешти - На копчето snap клешти е погодна за T3, T5 и други прилепува.Snap Fastener Клешти - Брз и лесен начин за да додадете прилепува за облека, јакни, вреќи и артефакти, итн.Облека Копчето Клешти - добар помошник за облека одржување и облека продавница.Облека Snap Клешти - Погодна за двете професионална и домашна употреба.Направени од високо квалитетни Пластични, долготрајна употреба и издржливи.Лесен за употреба, добра отпорност на триење.Брз и лесен начин за да додадете прилепува за облека, јакни, вреќи и артефакти, итн.Добар помошник за облека одржување и облека продавница.Погодна за двете професионална и домашна употреба.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Button Snap Pliers
Material:
Plastic
Size:
Approx. 16.3*14*10cm/6.42*5.51*3.94in
Weight:
Approx. 272g
Package Included:
1 * Snap Pliers with Accessories :
Избор на клиент