.

.

(mylamo, 1 - Pack) - од не ' Рѓосувачки Челик Термички Патување Кригла Течење Доказ Изолирани

(mylamo, 1 - Pack) - од не ' Рѓосувачки Челик Термички Патување Кригла Течење Доказ Изолирани

DEN 369.84

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Нерѓосувачки челик кригла дека ќе ги задржи пијалаци топли или ладни, со воздух тесни sip капак и се покријат за да се обезбеди без spillages.Се снабдува со пластичен држач за употреба во автомобил Идеален кога сте на потег, за статистика, кампување итн.Rolson нуди широк спектар на алатки кои се погодни од секојдневна употреба од страна на DIY ентузијаст на on-the-job професионалци.Нашиот печат на одобрување ти овозможува да се чувствуваат сигурни дека вашата избрана производ е произведен со меѓународните стандарди, кој доаѓа добро презентирани во уникатен Rolson брендирани пакување.Rolson се постојано со цел да се зголеми и да се подобри нивниот каталог со воведување на повеќето возбудлива, иновативна и сигурни производи е можно без да се загрозат на нивните вредности за квалитет и безбедност.

Главните карактеристики

Избор на клиент