.

.

Valkit MacBook Air 13 инчен Ракав, Тенок, Apple Лаптоп Компјутер, Таблет Случај, 13.3 инчен СТП Кожа Маска Носи Торба со Магнетни Затворање и Држачот за MacBook Pro 13/iPad Про 12.9 Ракав, Бра

Valkit MacBook Air 13 инчен Ракав, Тенок, Apple Лаптоп Компјутер, Таблет Случај, 13.3 инчен СТП Кожа Маска Носи

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 1 x Macbook Air 13 инчен Ракав Случај Зошто продавница со нас? 100% Сосема Нов и секогаш Висок Квалитет, Брза Испорака Сите пораки одговори во рок од само часа Извонредна aftersales услуга - Ние се грижиме за ВАС!Посветен, флексибилни, сигурен Достапни во различни светла и забава бои.Valkit Macbook Air 13 инчен Ракави, за Apple Лаптоп Компјутер, Таблет Случај, 13.Тенок И Лесен - Не Падна Bucky Кога се Стави на Вашиот Лаптоп И Лесно Може да Слајд Во Вашиот Briefcase,Носи торба,Ранец,Или Други вреќи.Уникатен плик дизајн ви овозможува да го носи вашиот Mac Book / лаптоп / лаптоп / Ultrabook компјутер повеќе пригоден, повеќе модерни.9 Инчен/Samsung 9 / 9 Спин 13.67 (во);Дизајн погоден за Apple Mac Books Воздух 13.3" (Модел : A1369/A1466),Macbook Pro 13" Со Ретината (Модел : A1425/A1502,Apple i Pad Про 12.Уникатен плик дизајн ви овозможува да го носи вашиот Mac Book / лаптоп / лаптоп / Ultrabook компјутер повеќе пригоден, повеќе модерни.Добар Материјал - рачно изработени Премиум СТП Кожа Ракав Опфаќа случај Со Мека СТП Надвор И се Чувствува Внатре за Да се Заштитат Вашиот Таблет Macbook Ultrabook Од Нула.3 инчен СТП Кожа Маска Носи Торба со Магнетни Затворање и Држачот За Macbook Pro 13 / i Pad Про 12.

Главните карактеристики

Избор на клиент