.

.

NICROLANDEE 5 Ролни Розова боја Бело Црвена Роза Палачинка Хартија Streamers за Свадба, Bachelorette Партија, Денот на Вљубените Забава, Роденден, Свадба/Бебе Туш, Годишнината Парти

NICROLANDEE 5 Ролни Розова боја Бело Црвена Роза Палачинка Хартија Streamers за Свадба, Bachelorette Партија,

DEN 254.16

Пристапност
Во достапна форма

Добиете вашиот совршен валентин ден декорација материјали и насмевката ќе биде во вашата љубов еден е лице!.Дали има едноставна прослава во домот или имаат тематските партија за статистика, училишта, и комерцијални простори, зошто да не се направи повеќе жив, со овој колоритен сет на палачинка хартија streamers, да ги декорираат тоа на ѕид, маса, или обеси на таванот, каде што сакате тоа.ЗА ПОДОБРО ИСКУСТВО : ве Молиме однесувајте се кон тоа нежно и да се избегне тоа влечење со насилство.8 инчен*82ft.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Вие не може едноставно да се откажам streamers од таванот да се создаде шарени streamer ефект, пресврт хартија streamers заедно во спирали или употреба на палачинка хартија во ролна за позадина, лесен за употреба и збогати вашата партија со бои покривање на целата средина.Секој пакет содржи 5 ролни на палачинка хартија streamers во 5 бои, кои секој се тркалаат големина е 1.Уживајте во вашиот специјални настани и прослави за housewarming, свадба, Божиќ, валентин, семејни дружења, фестивали, дипломирањето, birthday (роденден), бебето тушеви, училиште, канцеларија тематските страни.Може да се користи за повеќе лица прослави како годишнината, свадба, или внатрешна или надворешна страна украси, дома décor и многу повеќе!.ВО ПОТРАГА ПО СОВРШЕНО УНИКАТЕН СТИЛ ПАРТИЈА DÉCOR ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ?.Целосно заситени боја на секој crepes streamers, што го прави повеќе забава и пријатно да се погледне.СТРАШНИ ВРЕДНОСТ : Тоа е изработен од специјален хартиена пулпа.ЕЛЕГАНТЕН & РОМАНТИЧНИ БОИ : Овие ролни доаѓаат со темно розова, розова, светло розова, црвена и бела боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент