.

.

KESYOO Божиќ Бело Полистирен Пена Топки DIY Полистирен Пена Моделирање Занает за Божиќ Дома Прозорец Декорација 10pcs

KESYOO Божиќ Бело Полистирен Пена Топки DIY Полистирен Пена Моделирање Занает за Божиќ Дома Прозорец Декорација

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Може да биде обоен со бојата на DIY да се создаде различни животински и човечки ликови.Може да се користи за молекуларна модел правење и разни занаетчиски активности.Исто така одлична за елка украси и партија декорација.Боја : главно бела.Материјал : трајни полистирен пена.Секој дијаметар : за 4cm.Description The објектот е збир на 10pcs едноставна и смешни солидна круг сфери топки, кои главно се направени од издржлив полистирен пена материјал, и може да биде обоен со бојата да се создаде различни животински и човечки знаци за елка украси и партија украси.Карактеристики - Боја : главно бела.- Материјал : трајни полистирен пена.- Секој дијаметар : за 4cm.- 100% сосема нов и висок квалитет на Полистирен, Пена Топки Солидна Круг Сфери - Може да биде обоен со бојата на DIY да се создаде различни животински и човечки ликови.- Може да се користи за молекуларна модел правење и разни занаетчиски активности.- Исто така одлична за елка украси и партија декорација.Пакет Including10 * 4cm Божиќ Декорација Моделирање Занает Солидна Полистирен Пена Топки Круг Сфери (Бела).

Главните карактеристики

Избор на клиент