.

.

DZJYQ 10x6.5ft(3x2m) Прекрасен Тропски Лето Сино Небо Бел Облак Зелена Шума Дрво Езеро Убава Глетка Свадба, Роденден Портрет Студио за Снимање Фотографија Позадина Позадин?

DZJYQ 10x6.5ft(3x2m) Прекрасен Тропски Лето Сино Небо Бел Облак Зелена Шума Дрво Езеро Убава Глетка Свадба,

DEN 1200.00

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Професионални дизајнери издржлив дизајн и најпопуларните производи.Големина : 10x6.5ft(3x2m).ширина x висина.Направени на Сликовно платно,тоа е издржлив,ниту брчка,бојата светла,Влага-доказ,Флексибилни,Здрава.Одговара за свадба,новороденче,деца,студио,забава,одмор,среќен време и секоја прилика која ви се допаѓа.Ние нудиме голем избор на слики.Можете да одат во нашата продавница и изберете.Заслуга Фабрика производство, најдобар машина, најдобар мастило,ниска цена, осигурување на квалитетот, професионални дизајнери, продукт мода и тренди.Белешки Употреба позадина рамка и некои полиците.Користете ленти ако немате било позадина рамка.Не земајте фотографии премногу блиску до позадина крпа.Печатени производи на било која ткаенина не може да се прикаже нивната светла светли бои како и компјутерските монитори.Ако ви се допаѓа да се погледне посветла, треба осветлување.Се сретне транспорт барања.Производите ќе биде укината.Ако сакате да го намалите набори.Отворете го крпа.Употреба на тешки предмети за да го израмните набори, како што се книги.

Главните карактеристики

Избор на клиент