.

.

24Pcs Мали Мини Метал Шарки Накит Кутија Кукли Куќа Шарки 8mmx10mm Злато Сребрена Боја

24Pcs Мали Мини Метал Шарки Накит Кутија Кукли Куќа Шарки 8mmx10mm Злато Сребрена Боја

DEN 69.36

Пристапност
Во достапна форма

Секој пакет доаѓа со 24pcs шарки; Големи колекции за DIY ракотворби.Исто така, совршен за накит кутија поправка, модел одлуки, музичка кутија и така натаму.Дизајн за куклена куќа минијатурни мебел, како што се плакари, кабинети, врати, итн.Нежен изглед, за подобрување на убавината на минијатурни производи.Мерки 8мм во должина и 10мм во ширина.Нежен изглед, за подобрување на убавината на минијатурни производи.Секој пакет доаѓа со 24pcs шарки; Големи колекции за DIY ракотворби.Исто така, совршен за накит кутија поправка, модел одлуки, музичка кутија и така натаму.Мерки 8мм во должина и 10мм во ширина.Дизајн за куклена куќа минијатурни мебел, како што се плакари, кабинети, врати, итн.Напомена : -ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент