.

.

Andongnywell Жените Lapel Долги Ракави Кошули, Блузи Обичен Плус Големина Предни Џебови се Претвори Копчето Надолу

Andongnywell Жените Lapel Долги Ракави Кошули, Блузи Обичен Плус Големина Предни Џебови се Претвори Копчето

DEN 134.16

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазна, мека, удобно и привлечни.Костим за девојки, жени кога ќе излезе, забава, работа, и сите неформални прилики.УДОБНО : Направени Од Мека Ткаенина, Мазни Ткаенини, Дише,Еластичен, Трајни, Про-Кожа, И Лесни Направете го Тоа Лесно За Целосна И Многу Удобен За Носење.КОЛОКАЦИЈА : Тоа е Совршен за да се Надополни Со Фармерки, leggings, здолништа, панталони, не само Погоден за Секојдневна Секојдневен носат, но исто така и лице за работа се носат.ПОВОД : Овие облеката е Погодна за повеќе наврати, Дневен Фустан, Канцеларија , meeting (Состанок), birthday (Роденден), Шопинг , Ангажирање , Топката Партија , Роденденски подарок , Плажа , Училиште , Клуб , Нова Година и сл.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.За Andongnywell Жените Блузи : Основи : Опуштени и flowy ,Сите бои беа лесно да се облекуваат.Суштински За Секој Моден Жена Или Девојка.Белешки : 1. Таму Е 2-3% Разлика Според Упатство За Мерење. 2.Тоа Е Големината На Облека, Не Ефектот На Луѓе Облечени Во Нив. 3. Ве Молиме Проверете Ги Мерење На Табелата Внимателно Пред Да Го Купи Објектот.1 Инч = 2.54 см. 4. Ве Молиме Имајте Предвид Дека Благо Боја Разлика Треба Да Биде Прифатлив Се Должи На Светлина На Екранот.Мислење : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Пакет Се Вклучени? 1 x Жените Блузи .

Главните карактеристики

Избор на клиент