.

.

Homyl Пред Агол Сигнал Светлина 63138353279 Собранија се Претвори Сигнали за BMW E36 1992-1998 - сива право

Homyl Пред Агол Сигнал Светлина 63138353279 Собранија се Претвори Сигнали за BMW E36 1992-1998 - сива право

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

* Дел Број : 63138353279, 63138353280. * Лесно да го инсталирате, нема промена потребни. * Напредно производство, технологија, висока сигурност и високи перформанси. * Директна замена за стари или скршени светла. * Направени на квалитетот акрил, многу издржливи.Опис : - Направени од квалитетот акрил, многу издржливи. - Напредно производна технологија, висока сигурност и високи перформанси. - Лесно да се инсталира, нема промена потребни. - Директна замена за стари или скршени светла. - Дел Број : 63138353279, 63138353280.Спецификација : - Материјал : Акрилик - Производителот Дел Број : 63138353279, 63138353280 - Леќа Боја : Сива/Жолта - Fitment : - За BMW E36 4 D 92-98 Size Табела : 19x13x6cm/7.48x5.12x2.36inch Package Вклучува : 1 Piece Corner Сигнал Light Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните карактеристики

- Material:
Acrylic
- Manufacturer Part Number:
63138353279, 63138353280
- Lens Color:
Gray/Yellow
- Fitment:
- For BMW E36 4D 92-98 :
Size Chart:
19x13x6cm/7.48x5.12x2.36inch :
Package Includes:
1 PieceCorner Signal Light :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Избор на клиент