.

.

Milageto 2 Парчиња Мерење на Стакло Pipettes со Pipetting Течни и Течноста Pipettes

Milageto 2 Парчиња Мерење на Стакло Pipettes со Pipetting Течни и Течноста Pipettes

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Еколошки и не-токсични,тоа е еднократно по исчисти,подобро од пластични pipette.За примање и издавање течности.Матурата е многу јасно и професионално, лесно читлив.Одлична за во лабораторија, хемија, микробиологија и повеќе.Направени од премиум стакло,дебела и издржливи.Опис : - Направени од премиум стакло,дебела и издржливи - Еколошки и не-токсични,тоа е еднократно по исчисти,подобро од пластични pipette - Матурата е многу јасно и професионално, лесно читлив. - За примање и издавање течности. - Одлична за во лабораторија, хемија, микробиологија и more Specification : - Капацитет : 1ml - Должина на : Прибл.20cm/7.87 инчен - Материјал : Стакло и Гума - Боја : Transparent Package Вклучува : 2 Парчиња Стакло Pipettes.

Главните карактеристики

Избор на клиент