.

.

kwmobile Силикони Случај Компатибилен со Anker Soundcore Слобода Воздух 2 Про - Случај Заштитна Маска за Слушалки - Црна

kwmobile Силикони Случај Компатибилен со Anker Soundcore Слобода Воздух 2 Про - Случај Заштитна Маска за Слушалки

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

ЕЛЕГАНТЕН И ПРАКТИЧЕН : на kwmobile силикони случај не само што го штити вашиот уред од гребнатини и носат знаци, но исто така и на елегантен дизајн е око catcher.На заштитни случај има отвор, кој ви овозможува да ја полните вашата слушалки без да го отстраните.СЕКОГАШ СО ВАС : заштитни случај има екстра pendant, кои можете да ги закачите на вашата торба или keychain.ПРИЈАТЕН HAPTICS : материјал на заштитни случај е мек, флексибилен и тоа се вклопува удобно во вашата рака.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : поклопецот е дизајниран за вашиот Anker Soundcore Слобода Воздух 2 Про.НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ЗА ВАС : Кога ќе се купи kwmobile производ можете исто така да имаат корист од помош и помошта на нашата грижа за корисници на услуги.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details ELEGANT И ПРАКТИЧНА настава : на kwmobile силикони случај не само што го штити вашиот уред од гребнатини и носат знаци, но исто така и на елегантен дизајн е око catcher.На заштитни случај има отвор, кој ви овозможува да ја полните вашата слушалки без да го отстраните.СЕКОГАШ СО ВАС : заштитни случај има екстра pendant, кои можете да ги закачите на вашата торба или keychain.ПРИЈАТЕН HAPTICS : материјал на заштитни случај е мек, флексибилен и тоа се вклопува удобно во вашата рака.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : поклопецот е дизајниран за вашиот Anker Soundcore Слобода Воздух 2 Про.НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ЗА ВАС : Кога ќе се купи kwmobile производ можете исто така да имаат корист од помош и помошта на нашата грижа за корисници на услуги.Обемот на Delivery1x Силикони случај Компатибилен со Anker Soundcore Слобода Воздух 2 Про слушалки.

Главните карактеристики

Избор на клиент