.

.

Г-дин Пен - Молив Кутија, 2 Пакет, Избрани Боја, Молив Случај за Деца, Молив Кутија за Деца, Пластични Молив Кутија, Тешко Молив Случај, Училиште Снабдување Кутија, Кре?

Г-дин Пен - Молив Кутија, 2 Пакет, Избрани Боја, Молив Случај за Деца, Молив Кутија за Деца, Пластични Молив

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува 2 цврсти и издржливи пластични молив полиња во сина и розова боја.Транспарентен дизајн на води материјали видливи брзо да се најде она што ви треба.Мерките 8 од 4.7 од 2.2 инчи.Компактна конструкција продавници во вашето биро или ранец.Совршен за одржување пенкала, моливи, highlighters, маркери и повеќе.Совршен за одржување пенкала, моливи, highlighters, маркери и повеќе.Пакетот вклучува 2 цврсти и издржливи пластични молив полиња во сина и розова боја.Транспарентен дизајн на води материјали видливи брзо да се најде она што ви треба.Компактна конструкција продавници во вашето биро или ранец.

Главните карактеристики

Избор на клиент