.

.

Море Gull Осветлување 41162-05 Осло Ѕид/Бања Суета Стил Тела, Три - Светлина, Хром

Море Gull Осветлување 41162-05 Осло Ѕид/Бања Суета Стил Тела, Три - Светлина, Хром

DEN 3861.60

Пристапност
Во достапна форма

Светилки не се вклучени.Гравирани Опал бело стакло.Се снабдува со 6.5" на жица.Случаи опал гравирани стаклени нијанси.УЛ наведени за влажни локации.Вклучени во декоративни Осло колекција.Големина : Три - Light | Боја : Хром.

Главните карактеристики

Избор на клиент