.

.

Тивка Леснотија Моќ регулируема Облегалка или Лифт Стол AC/DC Префрлување Напојување Трансформатор.

Тивка Леснотија Моќ регулируема Облегалка или Лифт Стол AC/DC Префрлување Напојување Трансформатор.

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

КОМПАТИБИЛЕН СО : Префрлување напојување трансформатор целосно Компатибилни со OKIN, Limoss и Спокоен Леснотија Лифт Стол,Овации електрични троседот и Моќ Recline Delta Drive и Beta Drive Мотори со две pin (рамен & круг) конекција до 2,моторни.КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Моќ регулируема облегалка трансформатор компатибилен со Дел Броеви : ZBHWX-A290020 A,W52 RA73-290018, HXY-270 V2220 A, KDDY001, KDDY008, ZB A290020-Б ПАРАМЕТАР : Влез : AC 100-240 V,1.5-2.0 50/60 Hz.Излез : наизменична СТРУЈА 29 V 2.0 A. ГАРАНЦИЈА : 12 месеци гаранција, 30 дена поврат на gurantee, 24*7-мејл поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент