.

.

Супер Меки Замена Табани за Трчање Работа Чизми Удобност Амортизирање Чевли (Црна, НИ М 8-12, W 9-13 Висина 0.7)

Супер Меки Замена Табани за Трчање Работа Чизми Удобност Амортизирање Чевли (Црна, НИ М 8-12, W 9-13 Висина

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

На insole има сечење линија на грбот лесно да се отсечени вашиот insole.Перници природните масти подлога на вашиот носи високи потпетици и дава мулти-насочен поддршка за подобрување на вашиот држење на телото, така што ќе изгледаат и се чувствуваат подобро стоење, одење и трчање.На табани е направен од релативно мек материјал,така Табани се совршени за подобрување на ефикасноста и намалувањето на болката за време на физичката активност.Одлично да го замени оригиналниот табани на спортски чевли, секојдневен чевли, отворено чевли, чизми и работни чевли.материјал : СТП Нашиот производ е направен во Кореја.Големината на задната страна на insole е корејски големина систем.Ве молиме проверете ја големината табелата подолу. (KR) 220 = (ЧОВЕКОТ НАС) 4, (ЖЕНА НАС) 5 (KR) 230 = (ЧОВЕКОТ НАС) 5, (ЖЕНА НАС) 6 (KR) 240 = (ЧОВЕКОТ НАС) 6, (ЖЕНА НАС) 7 (KR) 250 = (ЧОВЕКОТ НАС) 7, (ЖЕНА НАС) 8 (KR) 260 = (ЧОВЕКОТ НАС) 8, (ЖЕНА НАС) 9 (KR) 270 = (ЧОВЕКОТ НАС) 9, (ЖЕНА НАС) 10 (KR) 280 = (ЧОВЕКОТ НАС) 10, (ЖЕНА НАС) 11 (KR) 290 = (ЧОВЕКОТ НАС) 11, (ЖЕНА НАС) 12 (KR) 300 = (ЧОВЕКОТ НАС) 12, (ЖЕНА НАС) 13.

Главните карактеристики

Избор на клиент