.

.

VOSAREA 1pc Перница Покрие Лен Pillowcase Млеко Крава Шема Перница Покрие Перница Случај

VOSAREA 1pc Перница Покрие Лен Pillowcase Млеко Крава Шема Перница Покрие Перница Случај

DEN 1711.20

Пристапност
Во достапна форма

Лен.Оваа перница маска е направена од премиум лен материјал за долго време и издржливи употреба.Тоа не е само издржлив и удобно, но, исто така, има силен декоративен ефект.Во голема мера се зголеми пријатна атмосфера и да те направи прекрасно чувство да се трошат вашето ден.Со соодветна големина за вашиот кревет, троседот, каучот во вашата спална соба или дневна соба.Стави свој перница внесува во нашата перница покрие, и ќе може да се добие модерна декорација за вашиот дом.Опис Тоа е направено на премиум лен материјал, кој може да се користи за долго време.Со соодветна големина за вашиот кревет, троседот, каучот во вашата спална соба или дневна соба.Стави свој перница внесува во нашата перница покрие, и можете да добиете одлична декорација за вашиот дом.Може да ги испратите на вашите фамилии и пријатели како housewarming подарок, тие ќе бидат среќни.Карактеристики - Боја : Црна и Беж.- Материјал : Лен.- Оваа перница маска е направена од премиум лен материјал за долго време и издржливи употреба.- Тоа не е само издржлив и удобно, но, исто така, има силен декоративен ефект.- Стави свој перница внесува во нашата перница покрие, и ќе може да се добие модерна декорација за вашиот дом.- Со соодветна големина за вашиот кревет, троседот, каучот во вашата спална соба или дневна соба. - Во голема мера се зголеми пријатна атмосфера и да те направи прекрасно чувство да се трошат вашето ден.Пакет Вклучувајќи 1 x pillowcase.

Главните карактеристики

Избор на клиент