.

.

Aexit БХ-0.66 Тип Осигурувачи 0.66 KV, 50/60Hz 1T 150/5 Сооднос КТ Осигурач Линкови Тековната Трансформатор.

Aexit БХ-0.66 Тип Осигурувачи 0.66 KV, 50/60Hz 1T 150/5 Сооднос КТ Осигурач Линкови Тековната Трансформатор.

DEN 1588.80

Пристапност
Во достапна форма

Точка Име : Тековни Трансформатор;Број на Модел : БХ-0.66;Номинална Струја Сооднос : 150/5. Номинална Оптоварување : 5/3.75 VA;Диригент Преку : 1 T;Класа на Точност : 0.5. Средно : 5 A 50/60 Hz 660 V;Примарна Струја : 150 A;Номинална Напон : 0.66 KV.Вкупна Големина : 6 x 3.7 x 8cm / 2.4" x 1.5" x 3.1"(L * W * T);Надворешен Материјал : Пластика;Боја : Gray.Net Тежина : 232g;Пакет Содржина : 1 х Моменталното Трансформатор Инсталирање на Делови.AC Коло, 150/5 Номинална Струја Сооднос.На средината на прозорец за автобус да се носат наоколу.Ја штити опремата против коло штета.Тестови, контролни, прикажува и евиденција на електрична опрема операција.Answer : ___________________________ Note : кога S1,S2 отвори, за тоа ќе имаат висок напон.тоа е така што ве молиме имајте во предвид тоа.AC Коло, 150/5 Номинална Струја Сооднос.На средината на прозорец за автобус да се носат наоколу.Ја штити опремата против коло штета.Тестови, контролни, прикажува и евиденција на електрична опрема операција.Answer : ___________________________ Note : кога S1,S2 отвори, за тоа ќе имаат висок напон.тоа е така што ве молиме имајте во предвид тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент