.

.

Мексиканскиот Fiesta - Празник на Владата Вкусови - Низок Натриум, No MSG, Глутен Слободен, Сите Природни, Оброк Првично Леќата , Здрава , Чиле во Прав , Ким , Оригано , Taco Леќ?

Мексиканскиот Fiesta - Празник на Владата Вкусови - Низок Натриум, No MSG, Глутен Слободен, Сите Природни, Оброк

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Низок Натриум.MSG & Глутен Слободни.Здравите Природни Состојки.Неверојатни Вкусови!.Со широк спектар и храбар вкус, овие зачини се специјално дизајнирани за здравје и фитнес индустријата.Совршен за сериозни спортист е кои се обучуваат како ѕверови и готви како добрите!Одлично за луѓе со ограничени диети вклучувајќи ги и оние со дијабетес, целијачна болест, срцеви услови, како и задржување на водата.Празник на Владата Вкусови се помеша светови на Гурманските и Здравје.

Главните карактеристики

Избор на клиент