.

.

Gancon USB Електрични Крпа-DC 5V 3-Shift USB Електрични Крпа Грејач Подлога Греење Елемент за Пет Потоплите

Gancon USB Електрични Крпа-DC 5V 3-Shift USB Електрични Крпа Грејач Подлога Греење Елемент за Пет Потоплите

DEN 390.96

Пристапност
Во достапна форма

Обезбедување на квалитет-Може да се чистат, свиткани, сонливо, stitched на облека.Широк спектар на апликации-Може да се користи за вратот, грбот, стомакот, lumbar греење.Користиме високо квалитетни материјали-Силиконска прекинувач, водоотпорен, може да се залепи околу шиење.Повеќе избори-Трета опрема термостат, температурата може да биде слободен да ги избере.Добри перформанси-Притиснете и задржете го 5 секунди за да го вклучите switch.

Главните карактеристики

Избор на клиент