.

.

Ohuhu Дедо Тоалет Седиште Маска, 4-Парче Божиќ Тоалет Седиште Капак и Килим Поставен, Дедо На Тоалет Украс, Дедо Мраз Тоалетот Седиште за Среќен Божиќ Украси Бања Оркес

Ohuhu Дедо Тоалет Седиште Маска, 4-Парче Божиќ Тоалет Седиште Капак и Килим Поставен, Дедо На Тоалет Украс,

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Делукс Сите-во-Едно Декоративни Сет : никогаш не Сте виделе бања украсени како овој порано!Оваа сите-сеопфатен сет вклучува тоалет капак капакот на резервоарот со ткиво кутија со капак, на килим.Ако сте опседнати со Божиќ или знаат некој што е, вие не може да тргне наопаку со Дедо мраз тоалет седиште и килим поставен.Таписерии и Издржливи : Како функционира Дедо тоалет седиште покрие застане за да го тешки времиња во бањата?Ќе биде задоволна да знаат дека тоа е направено со квалитетот фланелен боксери материјал, која е обвиена во некоја ангажирање 3 D Дедо Мраз карактер.Мека на рацете и убаво да се погледне, тоа ќе ви трае многу Божиќ сезона!.Декоративни и Корисни : Обезбедување не само естетски надградби да ја вашата бања, бања Божиќ декорација на собата има не се лизга поддршка на руг (костум на Дедо мраз) за да се спречи лизга на голи плочка подови.Одговара на Повеќето Тоалети : Дури и ако вашиот тоалет е чудно е-обликувани или поголем од нормално, голема stretchability на капакот капак и килим значи дека вие не треба да имате било какви прашања, правејќи сè што одговара.Во потрага за совршен подарок за пријателите и семејството, која ќе донесе огромна насмевка на своето лице?Можете да се обложуваат дека Дедо Мраз тоалет седиште декорација ќе донесе радост за оној кој е доволно среќни да се добие овој уникатен и забава подарок за секоја прилика.Машина Перат : Сето ова звучи одлично, но не работи во бањата неизбежно се валкани и потребно перење?Дека е во право, кој е зошто се ' во Дедо мраз на тоалет украс во собата е машина или рака мие да се задржи на врвот-врвот форма за сезони да дојде!Од сега па натаму, секој што ја користи бањата со овој неустоимо симпатична бања оркестарот ќе добиете радост и смеа, надвор од оваа whimsical декоративни сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент