.

.

Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач во Розова Заврши Метална Школка Полу Флеш Планината Низок Профил Фан Нордиските Креативни Полжав Моделирање С?

Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач во Розова Заврши Метална Школка Полу Флеш Планината Низок

DEN 1526.40

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е многу погодна за детски соби, кујни, подруми, ресторани, спални соби, канцеларии, училишта, болници, бањи, ходници, вили, итн.Напон : 110 V-220 V.Производ листа : 1 * вентилатор, светло & 1 * далечински управувач. (Ве молиме погледнете на големината на табелата).Префрлете се на првата бесшумен режим, мека ветрот дува нежно, создавање удобно животната средина и подобрување на спиењето квалитет.Правец на ветер прилагодување : 3 брзини + далечински управувач.Производ во боја : розова.И повеќе заштеда на енергија и заштита на животната средина.

Главните карактеристики

Избор на клиент