.

.

Д‑ Глуждот Ремени, Глуждот Ремени за Кабел Машина Стабилна Удобно Прилагодливи Двојно D‑ Практични за Бедрото за Хип Сила за Обука за Нога

Д‑ Глуждот Ремени, Глуждот Ремени за Кабел Машина Стабилна Удобно Прилагодливи Двојно D‑ Практични за Бедрото

DEN 333.60

Пристапност
Во достапна форма

Обезбедува долготрајна издржливост и прилагодливи рака го прави погоден за употреба од околу глуждот.Се користи за да помогне во вежбите за подобрување на силата на нозете, бутовите и задникот.На метал тока е тешко да се пробие, прилагодлив кука и јамка околу рака дизајн со дише крпа.Одличен комфорт поставата и шок‑апсорбирање на памучна подлога за најдобра утеха и поддршка.Двоен D‑прстен го прави тоа може лесно да се поврзете со повеќето уреди и за кабел машини.Функција : 1. Се користи за да помогне во вежбите за подобрување на силата на нозете, бутовите и задникот.2. Двоен D‑прстен го прави тоа може лесно да се поврзете со повеќето уреди и за кабел машини.3. Одличен комфорт поставата и шок‑апсорбирање на памучна подлога за најдобра утеха и поддршка.4. Обезбедува долготрајна издржливост и прилагодливи рака го прави погоден за употреба од околу глуждот.5. На метал тока е тешко да се пробие, прилагодлив кука и јамка околу рака дизајн со дише крпа.Спецификација : Предмет Тип : Фитнес Глуждот Straps Material : Neoprene Size(Lx W) : Прибл. 26x8cm/10.2x3.1in Weight : Прибл. 76.0 g/2.7 oz Quantity : 1 Pcs Function : Фитнес Protection Features : Удобни, прилагодливи, што се користи за нога, хип, бедро, сила за обука Пакет Листа : 1 x Фитнес Глуждот Ремени.

Главните карактеристики

Item Type:
 Fitness Ankle Straps
Material:
 Neoprene
Size(LxW):
Approx. 26x8cm/10.2x3.1in
Weight:
Approx. 76.0g/2.7oz
Quantity:
1Pcs
Function:
Fitness Protection
Features:
Comfortable, adjustable, used for leg, hip, thigh, strength training
Package List:
1 x Fitness Ankle Straps :
Избор на клиент