.

.

Ултра-Тенок Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Мулти-Функција Мини Потпирач, Количка за Десктоп да го користите ТВ во Живо (Црна)

Ултра-Тенок Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Мулти-Функција Мини Потпирач, Количка за Десктоп да

DEN 196.56

Пристапност
Во достапна форма

Супериорен Квалитет и Прилагодливи Агол : Сите се залага направени од алуминиум легура прави Stander трајни, и уникатен дизајн го прави потпирачот имаат здрав поддршка на сила.Со стојат во вашиот телефон, без оглед на стан или застанете до вашиот телефон не ќе пропадне.Исто така, можете да го прилагодите нивото на стојат во некој агол ќе се чувствувате удобно.Вие нема да бидете разочарани со ова сигурен и стабилност потпирачот.Сила Лепило & Чистење и Отстранување на : потпирачот може да биде прикачена на вашиот паметен телефон со високо-квалитетни обврзници здрав.За било која причина, отстранување на стојат нема да дупка со вашиот телефон површината.Тоа е удобно да се стави во џеб за трибината е тенка и макс. тежина во рок од 0.8 унца.Уникатен Дизајн & amp Прецизност Производство : Рамка за поддршка структура дизајн со CNC машина алатка мелничката производство обезбедува стандарден квалитет.Мулти-Агол Адаптација на Повеќе Сцени : стенд може да се користи во повеќе сцени со соодветна инсталација, како и на состанокот, на телевизија, гледам филмови, да мерите Време застаруваат фотографија, и така натаму.Врз основа на ова, да застане може да ви даде 100-степен максималниот агол за да се поддржи вашиот телефон.Ќе се ослободи од погледне надолу на телефонот.Како да го Користите : Избришете го уредот површина, кора исклучите заштита филм.Се држи на стенд на телефонот назад или телефон случај за да се заштити двата од нив, а потоа притиснете за да се обезбеди тоа е цврсто и целосно спроведен.

Главните карактеристики

Избор на клиент