.

.

Focket на возилото, 4.53 инчен DC 12v -14V LED Светло за Итни случаи, Супер-Светли Strobe Светла за Возилата за Камиони(црвено)

Focket на возилото, 4.53 инчен DC 12v -14V LED Светло за Итни случаи, Супер-Светли Strobe Светла за Возилата

DEN 561.60

Пристапност
Во достапна форма

Долг живот гарантира супер светло.Совршен за користење во магла, дождливо, снежните, кал правец на сезоната, идеален за итни ситуации , трајни и Светлина.Напонот на црна жица и бела жица е 12 V,напонот на црна жица и црвениот жица е 24 V.Одговара за полицијата, пожар на моторот, брза помош, улица sprinkler, камион.Погоден за аларм во опасни пост во индустриска и минерална претпријатија, во види пост, на врвот на возилото, итн.DC 12v -14 V Strobe тип.Функција : Долг живот гарантира супер светло.Совршен за користење во магла, дождливо, снежните, кал правец на сезоната, идеален за итни ситуации , трајни и Светлина.Напонот на црна жица и бела жица е 12 V,напонот на црна жица и црвениот жица е 24 V Погоден за аларм во опасни пост во индустриска и минерална претпријатија, во види пост, на врвот на возилото, итн.DC 12v -14 V Strobe тип.Одговара за полицијата, пожар на моторот, брза помош, улица sprinkler, камион.Speciation : Боја : Црвена / Жолта (Изборен) Трепка : 60 пати / minute Diameter : 115mm Material : Полипропилен.PCPower набавка : никел-метал hydride battery Light извор : LED*4 Solar енергија : monocrystalline силикон 2 V 180 MAHeight : 116mm Visible растојание : 800-1000 meters Brightness : 12000-14000 Mcd Дијаметар : 115 mm / 4.53 инчен (appr.) Пакет се вклучени : 1 x ПРЕДВОДЕНА од менувачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент