.

.

LCD USB Батеријата е Апарат на Sony Cyber-Shot DSC-W350, DSC-W530, DSC-W550 Дигитална Камера

LCD USB Батеријата е Апарат на Sony Cyber-Shot DSC-W350, DSC-W530, DSC-W550 Дигитална Камера

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 1x LCD USB Полнач (Без Батерија); 1x Микро USB-Кабел.Со LCD Скрин за да се Покаже Секое Полнење на Батеријата Статус.Постојан Струја Контрола за да се Спречи во Текот-Напон, Над-Полнење, Кратки-Коло Заштита.Со Микро USB Кабел за Лесно Полнење.Prefect за Патување и за Домашна Употреба, Преносни и Удобен за Носење.Може да се полни Преку USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Надворешна Батерија или на други Уреди Со USB Порта, Ви Дава Повеќе Опции.

Главните карактеристики

Избор на клиент