.

.

Strobe Блиц Светлина,6W 12V 4x3 LED Предупредување Флеш Светло за Итни случаи (Авто Полицијата Strobe Светилник Ламба 3 Режими за сликање(Црвено и сино)

Strobe Блиц Светлина,6W 12V 4x3 LED Предупредување Флеш Светло за Итни случаи (Авто Полицијата Strobe Светилник

DEN 787.20

Пристапност
Во достапна форма

000-100,000 Часа Пакет Тежина : 253-265g Апликација : Универзална За Повеќето И Автомобили Мотоцикли Со 12 V DC Напон.Лесно да се инсталира,но ние ви препорачуваме да го инсталирате професионално.Тоа е најдобриот избор за вас да се купат вакви производи. ★【Едноставни за инсталација】Оваа Трепка Предупредување LED Светло е едноставно и брзо инсталација.Згора на тоа, со добра запечатување перформанси, прашина-доказ и водоотпорен, отпорен на гребење и издржливи.Режими На Блицот (3 Видови) : 1.59" Контрола Кутија Големина(L x W x H) : 7.Лесно да се инсталира,но ние ви препорачуваме да го инсталирате професионално. Режим на блиц C - Лево Светла и Право светла истовремено трепка 1 пат.Црвена линија поврзете со позитивен пол и црна линија поврзете со негативен пол.

Главните карактеристики

Избор на клиент