.

.

HOLAPRO Компатибилен Етикета Лента Замена за Dymo Letratag Етикетирање Refills 91330 Бели Пластични Ленти за LetraTag LT-100T LT-100H QX50, 1/2 Инчи x 13 фт,Црните букви на Белата,5-Пакет

HOLAPRO Компатибилен Етикета Лента Замена за Dymo Letratag Етикетирање Refills 91330 Бели Пластични Ленти за

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите хартија етикета refills е потребно за складирање, прикажување и организира предмети, ви помогне да управувате со вашиот живот и работа easiler.ПРЕДНОСТИ - HOLAPRO хартија етикета ленти со користење на термална технологија на печатење може да се одржува без исчезнува за долго време.Силна Лепливоста - Ова компатибилен со dymo letratag рефил бела етикета употреба на органски композитни лепило гарантира дека етикета останува во прилог на објект за долго време и не падне.Оваа компатибилен со dymo letratag refills препорачува за употреба внатрешна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент