.

.

Haploon 2 Пар Коленото Шин Чувари фудбал Фудбал Шин Влошки Заштитник Теле Коленото Заштитна Опрема за 5-10 Стариот Деца, Тинејџери, Момчиња, Девојки, со 2 Пар Долги Ракави

Haploon 2 Пар Коленото Шин Чувари фудбал Фудбал Шин Влошки Заштитник Теле Коленото Заштитна Опрема за 5-10 Стариот

DEN 364.56

Пристапност
Во достапна форма

Дебела ЕВА обвивка, носење на удобност, мекост умерена, висока пропустливост.Лесни висока густина PP школка,да обезбеди поголема заштита.Дополнителни прилагодливи ремени и велкро куќишта, 6.7 инчи долго и 5.3 инчи широка, Една големина одговара за 5-12 години деца, момчиња, девојки.Haploon е шин влошки имаат 4 Велкро кои се вклопуваат во подножјето и се помалку лесно да заспивам кога се работи, што ги прави посоодветни за интензивна спортски од шин чувари со 2 Лепенка.Совршен Натпревар со Памук Фудбал Чорапи - Чорапи изработени од 95% памук и 5% природен латекс гума, добра еластичност за подобрување одговара.Кога детето е играње фудбал, чорапи може да се користи со шин чувари.Пакет се Вклучени : 2 пар шин чувари(Црна и Сина), 2 пар фудбал чорапи(Црна и Сина).Добијат деца' фудбал опрема во еден купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент