.

.

Заштитна Винил Кожата Decal Покритие за X-box-Серија-X Конзола Заврши Налепница Кожи со Две Бесплатен Безжичен Контролер Decals FPS ИГРА СЕРИЈА (само се вклопуваат X-box-Серија

Заштитна Винил Кожата Decal Покритие за X-box-Серија-X Конзола Заврши Налепница Кожи со Две Бесплатен Безжичен

DEN 259.20

Пристапност
Во достапна форма

Кожата пакет ги опфаќа X-box-Серија-X Конзола и од страни и лицето на еден Контролер.Ујп Одделение 3 Слој на Кожата - Флексибилни винил материјал со посебни блокира воздух ослободување отстранлив лепило обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Двоен Слој Тешки винил материјал, обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Лесно да се примени без воздушни меурчиња - Отстранување без леплива остатоци.Ќе не Нула, Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора.Карактеристики : Кожата пакет ги опфаќа X-box-Серија-X Конзола и од страни и лицето на еден Контролер.Ујп Одделение 3 Слој на Кожата - Флексибилни винил материјал со посебни блокира воздух ослободување отстранлив лепило обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Двоен Слој Тешки винил материјал, обложени со висок сјај заштитна ламинатни.Лесно да се примени без воздушни меурчиња - Отстранување без леплива остатоци.Бродови Од и Направен од страна на QUATLAMSHOPShipping : ?Превозот НИ за 13-26 дена ?Превозот во Светот околу 20-30 days It е Убав Подарок Божиќ 2020 година. Со сите добри желби за брилијантна и среќен Божиќ сезона.Се надевам дека работите се одвиваат сите во ред со вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент