.

.

Hillflower 50 Парче AG1 LR60 LR621 G1 364A 164 Картичка 0% Хг 1.5 V Долго Траење Алкална Нов Премиер на Батеријата

Hillflower 50 Парче AG1 LR60 LR621 G1 364A 164 Картичка 0% Хг 1.5 V Долго Траење Алкална Нов Премиер на Батеријата

DEN 358.08

Пристапност
Во достапна форма

AG1, G1,364 A, 364, D364, GP364, SP364, V364, 164. 531, 280-34, G1, CX60, 602, 621, LR60, SR60, LR621, LR621 W.SR621, SR621 W, SR621 SW, TR621, TR621 SW, GP64 A, SB-AG/СЕКТОРОТ. 1.5 V Алкална Премиер Батеријата.Висок Квалитет на батеријата, Ексклузивно за американскиот пазар само.

Главните карактеристики

Избор на клиент