.

.

Acxico Вграден Моќ Одбор Напојување Конзола Одбор Плоча за PS2-30000

Acxico Вграден Моќ Одбор Напојување Конзола Одбор Плоча за PS2-30000

DEN 554.40

Пристапност
Во достапна форма

Напојување Одбор за PS2 Масти Конзола 3000 X 35008. Стабилни перформанси, трајни и носат-отпорни.Тоа може да го замени вашиот скршен/оштетен/неисправен/не-работи.Лесно Да Се Инсталира.Погоден за : PS2 Конзола.За нас, Професионални фабрика, добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избори со најдобра цена.Она што ние ги извршуваат е вашето задоволство на нашите услуги, не само за нашите производи.За било која причина не сте незадоволни со нашите производи во било кое време, едноставно јавете поддршка за размена или наплата.ние ќе ви одговори за секое прашање ќе побара во рок од 24 часа Пакет се Вклучени : 1pcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент