.

.

Контејнерот Полипропилен Rivoli Не Ткаени 6 Полици Облека Багажник, Големи, Cappuccino

Контејнерот Полипропилен Rivoli Не Ткаени 6 Полици Облека Багажник, Големи, Cappuccino

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма

Туш на точки на cappuccino боја на позадина : опсег полна со шарм и елеганција. 100-Процентно полипропилен не ткиво ткаенина.Може поддршка до 26.46 lbs.Мерки 11.7 L x 11.7 W x 49.92 H. Контејнерот Rivoli полици решетката има туш на точки на cappuccino боја на позадина : опсег полна со шарм и елеганција. 100-Процентно полипропилен не ткиво ткаенина.Тоа е идеален за pullovers.

Главните карактеристики

Избор на клиент