.

.

Baoblaze 2x Автомобил LED Лента Осветлување-Светла со Двојна Боја Дење Работи Светлина 12V 10W Автомобилската Неонски Оркестарот, Светла Површина светилки drl Лента за Автом?

Baoblaze 2x Автомобил LED Лента Осветлување-Светла со Двојна Боја Дење Работи Светлина 12V 10W Автомобилската

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите.висок интензитет, за да се обезбедат дополнителни осветлување на вашите автомобили.Ви благодариме!3. - Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms.Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед.30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.Безбедност на Возење : отварање на Дневни Работи Светла во лоши временски услови може да се намали несреќи ефикасно за време на Дождовната, снежните, sandstorms.81 inch Package Вклучува : 2 Pieces Car LED Лента Light Note : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Овој единствен интензитет дава на вашето возило high-end изглед. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење. - Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа). - Практична настава : Овие ленти може да го замени маркер за стакло и исто така може да работи како возврат на сигнали во врска со водење на светлината.Напон 12 (V), одделение за заштита на IP68, извор на светлина моќност 10w, услугата животот може до 60000 HRS (часа).Опис : - 30cm LED ленти : кога се појави бела,сина,пурпурна,црвено светло(тоа може да биде choosed) се користи за денот работи светлина ,кога таа се појави тече жолта светлина се користи за Возврат Јачина на Светлина.Секој го прави вашето возило да се издвоите од останатите. - Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.Практична настава : Овие ленти може да го замени маркер за стакло и исто така може да работи како возврат на сигнали во врска со водење на светлината.Висок квалитет : појавата изгледа како -директно осветлување.Спецификација : - Тековната 1 (А) - Напон 12 (V) Заштита на одделение IP68 - извор на Светлина моќност 10w - Услуга живот 60000 HRS (часови)Големина на Табела : Големина : прибл.

Главните карактеристики

Избор на клиент