.

.

oenbopo Вежба Малку Сет, ХСС Екстра Долг 200mm Пресврт Вежба Малку Директно месо тело дупчалка со спирална бургија Вежба 4mm

oenbopo Вежба Малку Сет, ХСС Екстра Долг 200mm Пресврт Вежба Малку Директно месо тело дупчалка со спирална бургија

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за дрво, алуминиум, пластика, итн.Дијаметар и должина : 4mm пресврт малку, 200mm вкупна должина.Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор.Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење(тука не е вклучен).Премиум висока јаглероден челик конструкција за продолжен дупчење живот во дрво.Спецификација : 100% Сосема нов и висок quality Product Име : Пресврт Вежба Bit Design : Директно Shank Material : ХСС Пакет се вклучуваат : 1 x Пресврт Вежба Малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент