.

.

Dft Милениче Папагал Играчка Птица Празен Бел Топката за Parakeetatiel Џвакање Забава Кафез Играчки

Dft Милениче Папагал Играчка Птица Празен Бел Топката за Parakeetatiel Џвакање Забава Кафез Играчки

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасна играчка за мали до големи птици.Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра.Птиците како светли бои.Тоа е шарени и убави, вашиот птица сигурно ќе уживам во тоа.Птица само играчка, и други додатоци не се вклучени. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : . 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одличен играчка за мали до големи птици им Даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра Птици како светли бои.Тоа е шарени и убави, вашиот птица сигурно ќе уживам во тоа Птица само играчка, и други додатоци не се вклучени Спецификација : Материјал : Пластични Дијаметар : 5cm/1.97" Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 x Милениче џвакање топката со бел (без мало пакет).

Главните карактеристики

Material:
Plastic
Diameter:
5cm/1.97''
Color:
Random delivery (If you buy more than one,the color you received may be the same color or different colors)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Transition
2.Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you :
Package includes:
1 x Pet chew ball with bell (without retail package) :
Избор на клиент