.

.

YIZBAP 6x5.5 за да 5x4.5 Тркала адаптери, 2 инчен 6x139.7mm да 5x114.3мм Тркала адаптери 108mm Центар понесе со 14x1.5 Тема На Теренот

YIZBAP 6x5.5 за да 5x4.5 Тркала адаптери, 2 инчен 6x139.7mm да 5x114.3мм Тркала адаптери 108mm Центар понесе

DEN 2397.60

Пристапност
Во достапна форма

Оваа spacer адаптер вклучува отворен крај повлечи ореви за да се обезбеди изолација на вашиот фабрика hubs If вашиот нишката фабрика големина е различна од M14x1.АДАПТАЦИЈА : 6 повлечи до 5 повлечи.5 СПЕЦИФИКАЦИИ : (се прикажува како втор фото) Возило Топ Моделот 6x5.

Главните карактеристики

Избор на клиент