.

.

Маснотии Црево Собранието, Маснотии Црево, 1Pcs Флексибилни Црева Пневматски Маснотии Пиштоли за Премачкување

Маснотии Црево Собранието, Маснотии Црево, 1Pcs Флексибилни Црева Пневматски Маснотии Пиштоли за Премачкување

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Користење со упатство маснотии tools да се во ограничени работни места.Исто така, може да се користи со повеќе црева за екстра долг домет.Флексибилни, тешки црево, нема да попуштат или да се прекине.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и смола, која е цврст и издржлив.Во можност да се справи со високиот притисок поврзани со рачни или пневматски маснотии пушки. 1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и смола, која е цврст и издржлив. 2. Во можност да се справи со високиот притисок поврзани со рачни или пневматски маснотии пушки. 3. Флексибилни, тешки црево, нема да попуштат или да се прекине. 4. Користење со упатство маснотии tools да се во ограничени работни места. 5. Исто така, може да се користи со повеќе црева за екстра долг домет.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Resin + stainless steel
Color:
As Pictures Shown
Hose Length:
approx.51cm/20.1in
Weight:
Approx.103g/3.6oz
   :
Package list:
 
1 * Grease Hose :
Избор на клиент