.

.

Vitakiwi 5ml 7ml Восок Силиконски Круг се Концентрира Контејнери Мулти Користите Масло Тегли со Резба Алатка (20)

Vitakiwi 5ml 7ml Восок Силиконски Круг се Концентрира Контејнери Мулти Користите Масло Тегли со Резба Алатка

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

[Боја] : Избрани Бои. [Size] : Исто како и сликите. [Пакет Количество] : 20 PCS = 5ml тегла(10pcs) + 7ml тегла(10pcs) + Нерѓосувачки Челик Резба Алатка со Две Силиконски Маски(1pc) + Пластична Кутија за Складирање(1pc). [Премиум Квалитет] : Направена од не-стап & храна одделение силиконски, и температура опсег : -40ºC на + 230 ºC, безбедно да се користи во фурна, микробранова, ладилник, фрижидер и машина за миење на садови.Пакет Количина : 10 PCS x 5ml силикони сад 10 PCS x 7ml силикони сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент