.

.

GEHIKIM машки Чорапи Ниска Намали Плитки Устата Невидливи Брод Тенки Чорапи Мажите Краток Цевка Чорапи(5Pairs&8Pairs)

GEHIKIM машки Чорапи Ниска Намали Плитки Устата Невидливи Брод Тенки Чорапи Мажите Краток Цевка Чорапи(5Pairs&8Pairs)

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Материјал : 80% памук 17 полиестер 3% spandex.Големина : сите големина.Карактеристики : тотем дизајн на единствена на подножјето прави чорапи повеќе уметнички.Уникатен дизајн на три силиконски ленти одговара на пета тесно да се спречи пета од лизгање off.Удобно и носат-отпорни, повеќе user-friendly.Y-во облик на дизајн, заврши околу и одговара на пета.Перформанси : Овие трајни амортизирање на мажите и жените чорапи се многу погодна за секој спортист и може да се користи како работи чорапи, пешачење чорапи, велосипедизам чорапи, итн.Пакување : 5 парови.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Не се лизга невидливи тенки памучни чорапи со ленти, дише, пот-абсорбента, анти-намалувањето пета брод чорапи Чорапи устата : еластичноста не е тесна и не се рашири нозете Чорапи тело : слободен плетење Чорапи во различни бои : висока прецизност ткаење крои и мазна изработка Пета : Силиконски ленти се абразија-отпорни и удобно.Y дизајн, заврши околу и одговара на пета Тотеми на стапалата на нозете : Тотем дизајнот е прилагоден според естетика На уникатен дизајн на три силиконски ленти се вклопува тесно да петицата да се спречи пета од лизгање исклучување, која е удобно и носат-отпорни, и повеќе кориснички-friendly Ова е еден неврзан мода чорапи ви треба.

Главните карактеристики

Избор на клиент