.

.

Votamuta Бранеа Злато Ѕид Монтирани Една Рачка Тенџере Додатен Кујна Тапа со Двојно Заеднички Замав на Раката

Votamuta Бранеа Злато Ѕид Монтирани Една Рачка Тенџере Додатен Кујна Тапа со Двојно Заеднички Замав на Раката

DEN 1800.00

Пристапност
Во достапна форма

Бранеа Златна Боја.Две справи со тапа за ѕид една дупка на ѕидот апликации.Два керамички диск исклучи вентили да обезбеди непречено вртење акција и да се спречи drips.Стандардна 1/2 NPT тема : Connection теми е 1/2 NPT теми ,Одговара за НАС Стандард,Лесно да го инсталирате, исто завртка тапа во ѕидот навој конектор.Модерен современ дизајн одговара за сите домови и ентериери.Тип : Кујна тенџере додатен тапа.Стил : Dual Носителот Една Дупка.Материјал : 100% Месинг.Заврши : Бранеа Злато.Инсталација Тип : Ѕид.Број на Рачки : Dual рачки.Влезот Врска Големина : НИ Стандард NPT 1/2".Снабдување со вода : Само Ладна Вода или Само Топла Вода.Вкупна Должина : 21.6".Постојат 2 зглобови, и зглобовите може да ротира 360 степени слободно.Подобар пристап до повеќе области на мијалникот.Чешми 2 зглобови може да биде укината.Пати до кога не се во употреба, заштеда на простор.И двете може да се справува со контрола на проток на вода switch.Симетрични предни и задни рачки за погодност.Spout Се Постигне : Приближното 21.6. Должина од 2 зглобови : 10.2" и 12".Солидна Месинг Тенџере Додатен Тапа.NPT 1/2 Конец,насловната Плоча.Тип : Кујна тенџере додатен тапа Стил : Dual Носителот Една Дупка Материјал : 100% Месинг Заврши : Бранеа Gold Installation Тип : Ѕид Број на Рачки : Dual се справува со Влезот Врска Големина : НИ Стандард NPT 1/2" Снабдување со Вода : Само Ладна Вода или Само Топло Water Total Должина : 21.6".На Votamuta кујна тапа носи погледне и флексибилност на професионална кујната во вашиот дом.Votamuta ви даде погодност на индустриски тапа оптимизиран за станбени употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент