.

.

Електрични Маснотии Пиштоли, Маснотии Рамен Млазницата Цврсто Залак Маснотии Совети за Опрема Операција за Масло за Подмачкување на Лежишта

Електрични Маснотии Пиштоли, Маснотии Рамен Млазницата Цврсто Залак Маснотии Совети за Опрема Операција за Масло

DEN 282.96

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив, носат‑отпорни, и ' рѓа‑отпорни, професионална изработка, висока сигурност.Knurled телото и рамна површина за лесна и упатство за инсталација и демонтажа, спречување на рака пропаѓање.Опсегот на примена, механичка преработка, опрема за одржување, масло за подмачкување на лежишта во различни делови на опрема за работа.Металните додатоци, лесен за употреба, користење врвен технологија, добар квалитет, висока цена перформанси.Четири‑ноктот парче, рамни затвора устата на нафта дупка, self‑locking, стабилна и издржлив, безбеден за употреба.Функција : 1. Четири‑ноктот парче, рамни затвора устата на нафта дупка, self‑locking, стабилна и издржлив, безбеден за употреба.2. Knurled телото и рамна површина за лесна и упатство за инсталација и демонтажа, спречување на рака пропаѓање.3. Металните додатоци, лесен за употреба, користење врвен технологија, добар квалитет, висока цена перформанси.4. Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив, носат‑отпорни, и ' рѓа‑отпорни, професионална изработка, висока сигурност.5. Опсегот на примена, механичка преработка, опрема за одржување, масло за подмачкување на лежишта во различни делови на опрема за работа.Спецификација : Предмет Тип : Маст Пиштол Coupler Material : Alloy Thread : 1/8in Type : Рамни Nozzle Purpose : се Користи за Опрема за Одржување, Пополнување на Лежишта на Различни Делови од Опремата со Подмачкување на Oil Applicable Сценарија : Механичка Преработка, Опрема за Одржување, Итн.Пакет Листата : 5 x Маснотии Пиштол Спојка.

Главните карактеристики

Item Type:
Grease Gun Coupler
Material:
Alloy
Thread:
1/8in
Type:
Flat Nozzle
Purpose:
Used for Equipment Maintenance, Filling the Bearings of Various Parts of the Equipment with Lubricating Oil
Applicable Scenarios:
Mechanical Processing, Equipment Maintenance, Etc.
Package List:
5 x Grease Gun Coupler :
Избор на клиент