.

.

EMEDA Premade Фанови Eyelash Екстензии 4D 0.07 мм В Навивам 9mm руската Кластер Индивидуални Трепките Професионални Волумен Premade Волумен Eyelash Екстензии (4D 0.07 C Навивам 9mm Должина)

EMEDA Premade Фанови Eyelash Екстензии 4D 0.07 мм В Навивам 9mm руската Кластер Индивидуални Трепките Професионални

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

EMEDA Premade фанови eyelash екстензии се наменети за лесна апликација на јачината на звукот lash екстензии.Заштедува време за lash уметници на сите вештина,нивоата на искуство или DIY дома со себе и им овозможува да понуди изгледа дека се малку повеќе екстравагантни,како хибрид,јачина,и мега јачина на звук.СПЕЦИФИКАЦИИ : 12 линии / 10 фанови,вкупно 120 волумен фанови на послужавник.Направен од висок квалитет на црна PBT,без суровост,меки,лесни и само како свој трепките.Долго Матични Тесен Фанови Premade Волумен Фанови : да се даде голема густина и темнината во основата и врвот, да се достави исклучителни на јачината на звукот и полнота,да ви даде длабоко темно eyeline изглед.тесен навивачи подолго произлегува дека се овозможи поголем поврзување област за трепките и да се обезбеди подобро задржување на lash екстензии.Ажурирање на Технологијата Лесно да се применуваат : Овие premade фанови база на топлина се врзани за да се обезбеди да не падне освен фанови.ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ ОПРЕДЕЛБА : Секој проблем,погрешна предмети или скршена кутија,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви даде нова замена или други задоволувачки solution.IG : @EMEDALASHES.EMEDA Premade Фанови Eyelash Екстензии 4 D 0.07 мм В Навивам 9mm руската Кластер Индивидуални Трепките Професионални Волумен Premade Волумен Eyelash Екстензии (4 D 0.07 C Навивам 9mm Должина).

Главните карактеристики

Избор на клиент