.

.

Soclle јас сум Пензиониран Секој Ден е сабота Унисекс Бејзбол Капа Изми Памук Прилагодливи Тексас Капа

Soclle јас сум Пензиониран Секој Ден е сабота Унисекс Бејзбол Капа Изми Памук Прилагодливи Тексас Капа

DEN 367.20

Пристапност
Во достапна форма

1. Тока затворање.Материјал : Памук Тексас Ткаенина (Еден Слој). 100% Памук Направени.Лесни / Трајни / Мазна.Прилагодливи Тока Назад Затворање, Една Големина Одговара На Повеќето,Шест Воздушни Вентилирани Дупки На Врвот.Пред-Криви Стакло, Заштита На Вашата Кожа Од Штетните Uv Зраци И Да Ја Задржите Вашата Коса Од Вашето Лице И Очи Со Носење На Овој Бејзбол Капа За Време На Сите Ваши Активности На Отворено.Одговараат За Vatious Активности : Одлична За Сите Сезони И Добро За Вежби Како Што Се Трчање, Пешачење, Велосипедизам, Голф. 7 Различни Бои На Располагање,Тоа Е И За Унисекс Возрасни И Млади, Лесно Да Математика Со Различни Облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент